MEDICAL MANAGER Dział Medyczny Katowice

GŁÓWNE ZADANIA
- wspieranie strategii promocyjnej poprzez wyszukiwanie publikacji naukowych, zatwierdzanie specjalistycznych informacji medycznych oraz materiałów dla pacjentów
- weryfikacja zgodności materiałów firmy z przepisami prawa
- reprezentowanie firmy wśród zewnętrznych partnerów (lekarzy, przedstawicieli świata nauki)
- uczestnictwo w kongresach/konferencjach medycznych
- udzielanie odpowiedzi na zapytania o informacje dotyczące kwestii medyczno-naukowych od klientów, organów władzy i pracowników w ramach lokalnej organizacji
- współpraca z działami marketingu, sprzedaży i HR w celu aktualizacji i podnoszenia wiedzy medycznej Przedstawicieli Medycznych
OCZEKIWANIA
- wykształcenie wyższe medyczne lub farmaceutyczne
- doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z materiałami medycznymi w języku angielskim
- praca w siedzibie firmy w biurze w Katowicach
- samodzielność, inicjatywa w działaniu, pozytywna energia
ZAPEWNIAMY
- zatrudnienie na umowę o pracę, narzędzia pracy
- wynagrodzenie stałe i premię zależną od realizacji celów rocznych
- świadczenia dodatkowe (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
- pracę w dynamicznej polskiej firmie i współpracę z międzynarodowym zespołem
- aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju firmy
- pracę w zgranym zespole