Wspieramy lekarzy

Wsparcie w okresie pandemii

Nasza firma zdecydowała się nieść pomoc środowisku medycznemu od początku pandemii COVID-19. Od marca 2020r. rozpoczęliśmy  akcję przekazywania środków ochrony osobistej dla placówek medycznych.

Nagrody

Z wielką dumą informujemy, że 12 października 2018r. PRO.MED.PL otrzymał zaszczytny tytuł „Przyjaciel Lekarza Rodzinnego”. Nagroda ta jest przyznawana przez Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej za działalność na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny w Polsce. Dziękujemy za docenienie przez polskich lekarzy rodzinnych konsekwentnych działań PRO.MED.PL na rzecz dostarczania wiarygodnych, merytorycznych informacji niezbędnych w ich codziennej pracy. Dziękujemy także całemu zespołowi PRO.MED.PL za zaangażowanie i wiarę w słuszność naszych działań – to Wasza nagroda.

Konferencje naukowe

Jesteśmy organizatorem i partnerem spotkań naukowych, których celem jest prezentacja najnowszych zdobyczy medycyny oraz wymiana doświadczeń specjalistów z Europy i Azji. PRO.MED.CS Praha a.s. jest stałym uczestnikiem United European Gastroenterology Week oraz organizatorem International Symposium of Gastroenterology (ISG). ISG koncentruje się na przedstawianiu najnowszych rozwiązań w leczeniu przewodu pokarmowego w oparciu o dyskusje specjalistów z całego Świata.